ثبت سفارش برای ارسال محصول

برای ارسال محصول باید ابتدا به فروشگاه اینترنتی گیساشو مراجعه نمایید. مراحل ثبت سفارش را طی کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش کلیک کنید.

نحوه ارسال محصول و اطلاع رسانی به مشتری

نحوه ارسال محصول در گیساشو به این گونه است که بعد از ثبت سفارش زمان و شیوه ارسال از طریق کارشناسان ما به مشتریان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال محصولات گیساشو به چه شهرهایی انجام می شود؟

فروشگاه اینترنتی گیساشو با افتخار اعلام می دارد که به تمام نقاط کشور ارسال محصول دارد. از نظر کادر فروش گیساشو، هر فردی از هر نقطه ایران که در وبسایت ما ثبت سفارش انجام دهد، باید محصول به دستش برسد.
از نظر ما کیفیت خدماتی که مشتریان از شهرهای دورتر از گیساشو دریافت می کنند، باید با کیفیت خدمات مان در تهران و شهرهای اطراف یکسان باشد.

تعیین زمان تحویل محصول توسط مشتری

بعد از هماهنگی این امکان برای شما فراهم شده است که زمان دل خواه تحویل محصول را خودتان انتخاب کنید.

درصورت اتمام محصول مورد نظر در انبار

ممکن است برای محصولی ثبت سفارش انجام دهید که در انبار موجود نیست. در  این صورت، پس از عملیات ثبت سفارش، از فروشگاه گیساشو با شما تماس خواهیم گرفت. و زمان موجودیت محصول در انبار را به شما اطلاع می دهیم. در این صورت دو حالت پیش می آید:

  1. اگر زمان اعلام شده برایتان مناسب بود، پروسه خرید طبق روال عادی پیش می رود. و بلافاصله پس از آمدن محصول به انبار، زمان تحویل کالا با شما هماهنگ می شود.
  2. اگر زمان اعلام شده برایتان دیر است، روند خرید شما متوقف شده و مبلغ پرداختی شما (بابت ثبت سفارش) به طور کامل به حسابتان واریز می گردد.

ارسال محصول با به صرفه ترین روش

بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما محصول را با به صرفه ترین روش ممکن برای شما ارسال خواهند کرد.

ارسال محصول با امتیاز ویژه برای مشتریان ویژه فروشگاه

در صورت خرید بالای پانصد هزار تومان فقط نصف هزینه حمل و نقل از شما دریافت می گردد. و نصف دیگر به عهده فروشگاه گیساشو می باشد.
برای دیدن محصولات بیشتر به تنها کانال رسمی گیساشو در تلگرام و تنها صفحه رسمی ما در اینستاگرام مراجعه کنید.